Укртранснафта отримала в управління «трубу Медведчука»

1 липня 2021, 14:20

АТ Укртранснафта отримала в управління частину нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок терміном на п’ять років.

Укртранснафта підписала договір строком на 5 років на управління частиною магістрального нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок з Агентством по розшуку і менеджменту активів (АРМА). Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

Згідно з умовами договору Укртранснафта має права і обов'язки щодо здійснення господарської діяльності з транспортування, зберігання, перевалки на автомобільний і залізничний транспорт нафтопродуктів.

Компанія зобов'язується протягом 5 років забезпечувати не менше 1,1 млрд щомісячного доходу від управління нафтопродуктопроводом.

Найближчим часом компанія планує отримати всі передбачені законодавством України дозволи, погодження, згоди, дозволи та ліцензії потрібні для належного управління нафтопродуктопроводом.

Нагадаємо, що в квітні цього року Укртранснафту вибрали управителем частини магістрального нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок. Другим учасником конкурсу було ТОВ ПрикарпатЗахідтранс, якому суд заборонив розпоряджатися цим активом.

Як повідомлялося, 19 лютого Рада нацбезпеки (РНБО) України доручив повернути в держвласність частина нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок, яку в 2017 році присвоїло оточення політика Віктора Медведчука.

Президент Зеленський 21 лютого ввів в дію рішення РНБО, яким повернув у державну власність частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова.

Пізніше Нафтогаз України дав згоду на те, щоб його дочірня компанія Укртранснафта прийняла на тимчасове відповідальне зберігання арештоване майно ТОВ ПрикарпатЗахідтранс, в тому числі частина нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок.

За підсумками засідання РНБО 2 квітня президент Зеленський заявив, що 400 км нафтопроводу Самара-Західний напрямок було знищено і пригрозив кримінальними справами причетним до цього процесу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X