«Труба Медведчука». АРМА шукає розпорядника для нафтопроводу Самара-Західний напрямок

25 березня 2021, 19:45

АРМА оголосила конкурс на управління частиною нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок, яку в 2017 році присвоїло оточення політика Віктора Медведчука.

Агентство по розшуку і менеджменту активів (АРМА) оголосило про початок конкурсного відбору керівника для заарештованої частини нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок, яке належить ТОВ ПрикарпатЗахідтранс.

Відео дня

Про це йдеться в повідомленні Агентства на урядовому порталі.

"Оскільки мова йде про стратегічно важливому об'єкті, до учасників конкурсу пред'явлені додаткові вимоги, зокрема наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами на території України, а також не менше п'яти років досвіду відповідної діяльності", - зазначив глава АРМА Віталій Сигидин.

Документи на участь у конкурсі АРМА буде приймати до 9 квітня цього року включно.

Нагадаємо, що 19 лютого Рада нацбезпеки України доручив повернути в держвласність частина нафтопродуктопроводу Самара-західній напрямок , яку в 2017 році присвоїло оточення політика Віктора Медведчука. Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО.

Пізніше Нафтогаз України дав згоду на те, щоб його дочірня компанія Укртранснафта прийняла на тимчасове відповідальне зберігання арештоване майно ТОВ ПрикарпатЗахідтранс , в тому числі частина нафтопродуктопроводу Самара - Західний напрямок.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X