Три заводи Фірташа повернулися до роботи після багатомісячного простою

16 червня 2017, 15:25
2557
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: представлено компанією Ostchem

Три заводи Ostchem відновлюють виробництво міндобрив

Підприємства черкаський Азот, Рівнеазот і сєверодонецький Азот, що входять до групи Ostchem Дмитра Фірташа, відновлюють виробництво добрив після більш ніж тримісячного простою

Про це повідомила прес-служба Group DF, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, черкаський Азот вже почав пускові операції і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів - цеху карбаміду, аміачної селітри і карбамідо-аміачної селітри (КАС). На Рівнеазоті і сєверодонецькому Азоті починають підготовку до проведення пуско-налагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва.

"Робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв. За нашими оцінками, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної складає близько 1,2 млн тонн азотних добрив. Нинішні сумарні виробничі потужності черкаського Азоту, Рівнеазоту і сєверодонецького Азоту складають близько 350 тис. тонн добрив/місяць, чого повністю достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до осінньої посівної 2017 року", - йдеться в повідомленні.

У Group DF відзначають, що запуску підприємств посприяло введення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових мит на російські азотні добрива - карбамід і КАС.

Нагадаємо, що в березні ПАТ Укртрансгаз почало обмеження газопостачання ПАТ Рівнеазот, ПрАТ Сєвєродонецьке об'єднання Азот і черкаський ПАТ Азот.


Ostchem - холдингова компанія, що входить у фінансово-промислову групу компаній Group DF Дмитра Фірташа. В Україні Ostchem об'єднує 4 заводи хімічної промисловості: концерн Стірол, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, черкаський Азот і Рівнеазот. Дистрибуцію мінеральних добрив забезпечує компанія Украгро НПК, а транспортування - порт Ніка-Тера.

Вибір редакції

Ігри

Сьогодні, 07:02

article_img
Бюджетний геймінг. Як економити на іграх для PlayStation 4 і Xbox One
Економіка

Вчора, 17:36

article_img
Штрафи та запчастини. Що робити власникам авто на єврономерах після закінчення пільгового періоду розмитнення
IT-індустрія

Сьогодні, 13:00

article_img
Кузькина мати. Дональд Трамп вимагає якнайшвидшого введення 6G-мереж по всій Америці

Головне

Економіка

Вчора, 17:36

article_img
Штрафи та запчастини. Що робити власникам авто на єврономерах після закінчення пільгового періоду розмитнення
Погляди

Вчора, 20:55

article_img
21 лютого: США проти китайського 5G
Країни

Сьогодні, 03:31

article_img
Кількість жертв пожежі в Бангладеш перевищила сотню