Три міста в Україні залишилися без опалення

8 листопада 2017, 09:57
У трьох українських містах, де підприємства теплопостачання передані місцевою владою в концесію або оренду, опалювальний сезон не почався. Це Сміла, Шепетівка і Коцюбинське

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабінету міністрів.

Відео дня

За його словами, звернень до Генпрокуратури за результатами моніторингу стану підключення опалення в областях України поки немає. Однак, виникає питання відповідальності місцевої влади і підприємців, зокрема кримінальної, за несвоєчасні розрахунки за енергоносії та неналежне виконання службових обов'язків.

"Наразі голови ОДА подали до обласних прокуратур звернення щодо необхідності з’ясувати причини і обставини неналежного виконання обов’язків місцевою владою. Щодо згаданих міст буде проведена перевірка, яка оцінить дії органів місцевого самоврядування, які повинні контролювати стан надання послуг населенню", - зазначив міністр.

Крім того, за словами Зубко, в умовах бюджетної децентралізації, яка збільшила доходи місцевих бюджетів і оплату населення за житлово-комунальні послуги на рівні 102%, держава повинна забезпечити людям якісні послуги, зокрема, по теплопостачанню.

Нагадаємо, що 15 жовтня в Україні офіційно розпочався опалювальний сезон.

Показати ще новини
Радіо НВ
X