Три інвесткомпанії вкладуть 3,5 млн доларів в український стартап

12 грудня 2016, 17:26
Українська компанія Sixa, що розробила додаток для доступу до високопродуктивного віртуального комп'ютера в "хмарі", залучила $3,5 млн від американського акселераційного фонду Tandem Capital, а також від інвестиційних компаній Horizon Capital і Digital Future

"Sixa - дуже цінна компанія для портфеля Digital Future. Боротьба інвесторів за можливість фінансувати цей стартап в деякій мірі була агресивною. Судіть самі: проект, який може похвалитися стрімко зростаючими продажами без допомоги маркетингу, клієнти якого записуються в чергу на оновлення...", - повідомив партнер-засновник Digital Future Олексій Вітченко, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому в інвесткомпанії не розкривають суму вкладених коштів.

Стартап Sixa заснований в 2015 році. Його штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско (США). У 2015 році Sixa пройшов акселерацію в Startupbootcamp в Стамбулі, у 2016 році - програму інкубатора Y Combinator.


Sixa - сервіс, який дає можливість користувачам отримати власний віртуальний високопродуктивний комп'ютер в "хмарі", за допомогою якого можна виконувати складні завдання. Сервіс доступний для операційних систем Windows, Mac OS X, Android. За використання сервісом користувачі здійснюють погодинну оплату.

Показати ще новини
Радіо NV
X