Справа Трейд Коммодіті. Великого торговця паливом визнали банкрутом

24 січня 2020, 16:32

Суд відхилив вимоги ДФС на пів мільярда гривень до компанії Трейд Коммодіті через «неузгодженість».

Господарський суд Дніпропетровської області визнав банкрутом компанію Трейд Коммодіті і відкрив процедуру ліквідації, повідомляє Finbalance.

Відповідне рішення суд ухвалив 21 січня 2020 року.

Відео дня

Повідомляється, що 17 грудня 2019 року Центральна апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби і залишив без змін рішення Господарського суду Дніпропетровської області, яким в рамках справи про визнання банкрутом Трейд Коммодіті був затверджений реєстр вимог кредиторів. Зокрема, вимогу ДФС до боржника було визнано тільки на тільки на 24,6 млн грн (6 черга), а також відхилено вимоги на 500,6 млн грн.

Вимоги на 500 млн грн були відхилені через «неузгодженість».

Нагадаємо, що нафтотрейдингову компанію Трейд Коммодіті підозрювали в причетності до корупційної схеми при закупівлі палива для Міністерства оборони. Йдеться про додаткових угодах до договорів постачання паливно-мастильних матеріалів для потреб Міноборони в 2016 році, які передбачали підвищення цін на нафтопродукти. В результаті державі завдано збитків на суму 58,127 млн грн.

У жовтні 2017 року рамках цієї справи детективи НАБУ затримали заступника міністра оборони України Ігоря Павловського, директора департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича. У справі також фігурували директор Трейд Коммодіті Вадим Майко, який оголошений в міжнародний розшук, і топменеджер компанії Володимир Гарькавий.

У жовтні 2019 року справу Трейд Коммодіті про розтрату коштів Міноборони передали в суд.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X