Травневі продажі легковиків на 21,5% менше, ніж у квітні

1 червня 2016, 16:16
У травні операторам вдалося продати 4,4 тис. легкових автомобілів, повідомляє AUTO-Consulting

Такий показник на 21,5% менше, ніж у квітні. Якщо порівнювати його з аналогічним періодом минулого року, то продажі зросли на 54%.

На низький показник порівняно з квітнем вплинуло кілька факторів. Експерти пов'язують це зі святами, які негативно відобразились на купівельній активності у першій половині місяця.

Відео дня

Другою причиною падіння став той факт, що з 1 травня у низки операторів виникли труднощі в реєстрації проданих авто через колапс з системою сертифікації. Це відбилося і на підсумкових показниках.

Також на результати вплинуло рішення частини покупців дочекатися закінчення історії з лібералізацією імпорту уживаних машин, вважають в AUTO-Consulting.

Але незважаючи на це, за п'ять місяців український авторинок показав позитивну динаміку. З початку року оператори продали 22,2 тис. автомобілів (+55,9% до минулого року).

Як і раніше лідером ринку залишається Toyota. Друге і третє місце зберегла за собою VW і Renault. На четверту позицію вийшла KIA.

За вказаний місяць свої позиції поліпшили Ford, ZAZ, Nissan, Suzuki (зафіксовано найбільше зростання продажів за місяць), Lexus, Land Rover, Volvo.

Нагадаємо, у вівторок, 31 травня, Верховна Рада ухвалила законопроект, за яким до 31 грудня 2018 року знижується ставка акцизного збору на старі легкові автомобілі. НВ Бізнес повідомив, як зміняться ціни.

Показати ще новини
Радіо NV
X