Траси Київ-Одеса та Київ-Чоп відремонтують до травня - Омелян

9 квітня 2018, 11:19

Ремонт на автомагістралях Київ-Одеса і Київ-Чоп повинні завершити на початку травня, розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі Радіо Свобода.

"Якщо мається на увазі ремонт, то ми повинні завершити Київ-Одеса і Київ-Чоп (в найбільш проблемній ділянці через Карпати) на початку травня. Тобто повністю буде відновлена проїздність", – зазначив міністр.

Відео дня

Посадовець уточнив, що йдеться не про капітальний ремонт.

"Коли ми кажемо про якісний капітальний ремонт, щоб це було на роки, а не на рік, ми розпочнемо роботи в цьому році і вони будуть тривати ще 2-3 роки", – пояснив Омелян.

Він переконує, що за 5 років стабільного фінансування Україна буде мати дороги "кращі, ніж у Польщі до її вступу до ЄС". Після цього треба шукати "інструментарій фінансування" для будівництва автобанів, однак це дороге задоволення і для держави, і для інвесторів, вважає Володимир Омелян, називаючи цифру у 10 мільйонів євро за один кілометр автобану.

Міністр також нагадав, що за останні два роки в Україні вдалося відремонтувати три тисяч кілометрів доріг, а цього року планується відремонтувати понад 4 тисяч кілометрів автошляхів.

Раніше повідомлялося, що Омелян вимагає 10 млрд грн на ремонт злітних смуг.

Показати ще новини
Радіо NV
X