Транзит скрапленого газу через Україну впав на третину

11 липня 2018, 16:56

У червні 2018 року транзит зрідженого газу через територію України скоротився на 34% в порівнянні червнем минулого року - до 72, тис. Тонн.

Про це свідчать дані консалтингової групи А-95, пише enkorr.

Транзит через порти України за звітний місяць скоротився на 24% - до 19,4 тис. тонн. Практично весь обсяг морських відправок - 19 тис. тонн - припав на "приватівський" термінал Укрлоудсістем в Одесі.

Відео дня

Нагадаємо, що ця перевалка працює в рамках довгого контракту з Тенгизшевройл (ТШО, Казахстан). З терміналу Укрлоудсістема ресурс направляється на адресу турецької Aygaz.

Негативну динаміку також показав залізничний транзит ЗВГ. За звітний місяць його обсяг склав 53,4 тис. тонн, що на 37% менше показника аналогічного періоду минулого року (84,5 тис. тонн).

Найбільший обсяг ЗВГ був транзитувати ж/д-повідомленням через перехід Ізов - 20 тис. тонн.

Відзначається, що лідерство по транзиту через територію України в червні дісталося Росії з об'ємом 42 тис. тонн. Казахстан транзитувати 29 тис. тонн, Білорусь - 0,7 тис. тонн.

Нагадаємо, що в травні 2018 року транзит зрідженого газу через територію України скоротився на 36% в порівнянні з травнем минулого року - до 83,4 тис. тонн.

Показати ще новини
Радіо NV
X