"Трампівське падіння": в США великий виробник зброї оголосив себе банкрутом

14 лютого 2018, 16:23

Один з найбільших виробників вогнепальної зброї у США Remington Outdoor Co. почав процедуру банкрутства, яку вже охрестили як "трампівське падіння".

Про це йдеться в прес-релізі компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Складна ситуація в індустрії робить сьогоднішню угоду розумною. Я впевнений, що це перегрупування стане для Remington гарантією подальшої роботи в ролі сильної компанії і національної спадщини", - заявив голова ради директорів компанії Джим Гайслер.

Відео дня

Зазначається, що компанія досягла угоди зі своїми кредиторами про підтримку реструктуризації бізнесу.

Remington також заявила, що продовжить роботу у звичайному режимі, продовживши виплати співробітникам і торговим партнерам. Реструктуризація не вплине на клієнтську підтримку і сервіс.

Головний виконавчий директор компанії Ентоні Ачітеллі зазначив, що компанія "вийде з цього процесу з більш низьким об'ємом позикових коштів і високою ліквідністю". Це дасть Remington позиції для більш агресивної конкуренції і надасть можливості для подальшого зростання.

Реструктуризація дозволить Remington знизити обсяг заборгованості приблизно на $700 млн, а також збільшити капітал ряду підрозділів на $145 млн.

Remington, яка за свою 200-річну історію поставляла зброю на поля громадянської війни в США і обох світових воєн, на даний час належить Cerberus Capital Management. Однак, за даними CNN, після закінчення реструктуризації інвестфірма більше не буде володіти виробником зброї.

Професор Університету Нью-Йорка Робер Шпітцер заявив The Guardian, що про-збройова політика президента США Дональда Трампа стала причиною падіння продажів в даному сегменті і банкрутства Remington. Ситуацію вже охрестили "трампівським падінням" (Trump slump).

Після золотої ери продажів при попередньому президенті Бараку Обамі виробники зброї в Америці зараз зіткнулися з проблемами. Продажі впали, залишивши компанії з надмірними запасами продукції на складах і падінням виручки, наголошується в статті.

Після приходу в Білий дім Трампа продажі сильно скоротилися, прийшовши у відповідність з довгостроковою тенденцією падіння інтересу до зброї, зазначає професор.

"Число власників зброї знижується з 1970-х років, і тепер їх налічується менше, ніж будь-коли", - сказав Шпітцер. Все менш людей полюють, інтерес молоді до зброї також падає, при цьому збройна галузь не має великого успіху в спробах звернутися до жінок і меншин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X