Toyota припинить роботу більшості своїх заводів у Японії

21 січня 2022, 15:49

Японський автовиробник Toyota на чотири дні зупиняє роботу через сплеск захворюваності на варіант коронавірусу омікрон серед робітників і постачальників.

Автовиробник Toyota на чотири дні зупиняє роботу 21 виробничої лінії на 11 заводах у Японії, передає Nikkei Asia.

Компанія пішла на такий крок через сплеск захворюваності серед робітників та серед постачальників. Заводи автовиробника не працюватимуть до понеділка.

Відео дня

Всього Toyota керує 14 заводами по всій Японії. Очікується, що припинення виробництва скоротить пропозицію на 47 тисяч автомобілів. Це більш ніж удвічі перевищує попередній прогноз компанії про падіння виробництва на 20 000 транспортних засобів через дефіцит чіпів.

Очікується, що скорочення виробництва торкнеться широкого спектру моделей, включаючи седан Crown і позашляховик Land Cruiser.

У Toyota прогнозують, що через дефіцит чіпів автоіндустрія не зможе досягти мети випуску 9 мільйонів автомобілів. Плани Toyota з виробництва авто на лютий було знижено до 700 тисяч одиниць, хоча ще в грудні компанія очікувала випустити 900 тисяч авто.

Нагадаємо, що великі європейські та американські автовиробники Stellantis NV, Volkswagen, Ford та GM очікують, що глобальний дефіцит чіпів продовжиться і в 2022 році.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X