Товари найбільшого у світі рітейлера почали доставляти продавці

2 червня 2017, 14:13
Працівники Wal-Mart отримали можливість по дорозі додому попрацювати кур’єрами. Так компанія спробує скласти конкуренцію Amazon

Wal-Mart розпочав випробування нового способу доставки – працівники компанії по дорозі додому можуть розвести замовлення клієнтам. Про це повідомила компанія у своєму блозі.

Відео дня

За даними її прес-служби, мережа Wal-Mart налічує в США 4,7 тис. крамниць, штат компанії перевищує 1 млн працівників. Близько 90% американців мешкають в межах 10 миль від магазинів Wal-Mart. Отже компанія запропонувала своєму персоналу додатковий дохід, якщо хтось погодиться доставити товари по дорозі до додому. Керівництво підкреслило, що нікого не змушує брати участь у новій програмі, працівники Wal-Mart самі можуть вибирати дні доставок і їх кількість.

Подібним нововведенням Wal-Mart має намір скласти гідну конкуренцію Amazon, який в деяких містах США пропонує доставку впродовж однієї години, повідомив Bloomberg. За оцінками eMarketer, темпи зростання електронної комерції (16% у цьому році) в чотири рази перевищують показник роздрібної торгівлі. Обсяг ринку e-commerce в США аналітики оцінили в $462 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X