Французький нафтовий гігант продає частку в російському підприємстві після звинувачень у постачанні палива армії РФ

29 серпня, 15:28
TotalEnergies продає частку в Термокарстовому газовому родовищі (Фото:REUTERS/Stephane Mahe)

TotalEnergies продає частку в Термокарстовому газовому родовищі (Фото:REUTERS/Stephane Mahe)

Французька TotalEnergies продає частку у спільному підприємстві з російською компанією Новатек після звинувачень Le Monde у можливій причетності до постачання палива для російських військових винищувачів.

Французький енергетичний гігант TotalEnergies продає свою 49% частку в російському Термокарстовому газовому родовищі компанії Новатек після статті Le Monde про те, що компанія може бути пов'язана з постачанням гасу для російських винищувачів.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні компанії.

"26 серпня TotalEnergies і Новатек підписали остаточний договір купівлі-продажу 49% акцій TotalEnergies в Тернефтегазі", - йдеться в заяві компанії.

Очікується, що операцію буде закрито у вересні 2022 року. У компанії також додали, що 6 липня TotalEnergies оголосила про продаж 20% акцій, що залишилися, у Харьягінському нафтовому проекті Зарубіжнафта. Ця угода була закрита 3 серпня.

Раніше в компанії спростували звинувачення журналістів і наголосили, що виробляють гас на дочірньому підприємстві в РФ виключно для експорту.

Тижнем раніше в Le Monde повідомляли, що нафтовий гігант TotalEnergies може бути причетний до постачання палива для російських винищувачів.

В уряді Франції закликали розслідувати можливу причетність TotalEnergies до постачання палива для російських військових літаків.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X