Toshiba переглянула плани щодо поділу компанії

7 лютого, 17:08
Toshiba розділиться на дві компанії (Фото:Toru Hanai \ Reuters)

Toshiba розділиться на дві компанії (Фото:Toru Hanai \ Reuters)

Японська Toshiba розділить бізнес на дві різні компанії, а не на три як планувала раніше. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Внаслідок поділу, фірма яку тимчасово назвали Device Co отримає активи підрозділу Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation. Цей підрозділ займається виготовленням напівпровідників, електроніки та, зокрема, жорстких дисків.

Відео дня

Друга компанія Toshiba і отримає решту активів, у тому числі частку у виробнику флешпам'яті Kioxia Holdings.

У компанії вважають такий план реструктуризації простішим. У Toshiba зазначили, що він дозволить скоротити витрати та полегшить створення альянсів зі стратегічними партнерами.

Поділ компанії планують завершити до кінця 2023 року фіскального року. ( Не пізніше березня 2024 року календарного року).

Нагадаємо, що про плани Toshiba розділитися на три компанії повідомлялося ще у листопаді минулого року. Плани реструктуризації виникли на тлі скандалу з корпоративним управлінням. Почасти план спрямовано те, щоб спонукати піти частина акціонерів.

В останні кілька років японська корпорація Toshiba переживає серйозну кризу, пов'язану з підробкою фінансової звітності у 2015 році та банкрутством американського підрозділу компанії у 2017-му.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X