Заступник голови Укрпошти вирішив піти з компанії

16 серпня 2018, 18:30

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Чернявський подав у відставку з 31 серпня.

Про це він повідомив Українським Новинам.

"З 31 серпня я дійсно маю інші плани, ніж робота в Укрпошті. Все це в плановому режимі, у мене є надійний заступник Максим Палій, він півтора роки працює в структурі Укрпошти директором департаменту економіки", - сказав він.

Відео дня

Чернявський зазначив, що передасть Палію весь функціонал і всі контакти, а також будуть дотримані всі формальності.

Раніше Чернявський на зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів Національної спілки журналістів розповідав про критичне становище Укрпошти, оскільки вже півроку залишається неврегульованим питання про тарифікацію Пенсійного фонду.

Нагадаємо, що Укрпошта в 2017 році отримала 203 млн грн збитку, при цьому чистий дохід компанії збільшився на 19,6% до 5,5 млрд грн порівняно з 2016 роком.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X