Топ-менеджер EVO розповів деталі злиття з Rozetka

14 вересня 2018, 17:38

Маркетплейси EVO і Rozetka в процесі злиття створять об'єднану компанію, що буде управлятися радою директорів, до якої увійдуть представники обох сторін.

Про це повідомив CEO групи компаній EVO Микола Палієнко агентству Інтерфакс-Україна.

"Операційне управління бізнесом EVO залишається незмінним. В об'єднаній компанії буде створено раду директорів, до якої увійдуть представники EVO і Rozetka. Найближчим часом глобальних змін в роботі групи компаній EVO не буде. Всі проекти і команди продовжать свою роботу", – розповів він.

Відео дня

Палієнко зазначив, що в основу рішення про злиття компаній було покладено бажання прискорити розвиток ринку електронної комерції України.

Він також запевнив, що всі плани по запуску нових проектів і розвитку існуючих залишаються в силі. У найближчих планах змін в роботі на міжнародних ринках також не передбачено.

При цьому, керівник EVO не назвав суму угоди з Rozetka.

Відзначимо, що Антимонопольний комітет дозволив власникам маркетплейса Rozetka отримати контроль над EVO.


Rozetka заснована в 2005 році в Києві як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. В наступні роки компанія трансформувалася в мультікатегорійний онлайн-супермаркет. У 2017 році компанія збільшила виручку на 24,5% - до 6 млрд грн, а її чистий прибуток виріс на 9,3% - до 8,9 млн грн. Влітку 2017 року інвестиційна компанія Horizon Capital повідомила про покупку міноритарного пакету акцій Rozetka у Ірини та Владислава Чечоткін, проте розмір цього пакета не оголошувався.

Інтернет-магазин Rozetka.ua - один з найбільших інтернет-магазинів в Україні, який пропонує близько 145 тис. Доступних до покупки товарів і налічує 10 млн користувачів сайту.


Нагадаємо, що в серпні АМКУ почав розслідування почав розгляд ряду справ про концентрацію, які приведуть до отримання власниками маркетплейса Rozetka контролю над маркетплейсамі групи компаній EVO.

Інтернет-супермаркет Rozetka і група компаній EVO планують об'єднатися. В результаті планованої угоди Rozetka викупить частку Naspers в групі компаній EVO, а частка засновників EVO трансформується в частку в об'єднаній компанії.

Операція буде закрита після дозволу АМКУ на концентрацію в Україні.


EVO - українська IT-компанія, яка створила українські маркетплейси і онлайн-сервіси, де підприємці продають свої товари і послуги. В EVO розвиваються такі майданчики як Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Вчасно, Shafa.ua. За даними компанії, щомісяця на маркетплейсах EVO покупці здійснюють понад 2 млн замовлень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X