Топ-менеджер "дочки" російського ВТБ стане заступником глави Нацбанку

30 травня 2018, 17:59

Посаду заступника голови Національного банку України (НБУ) займе топ-менеджер "дочки" російського ВТБ Сергій Холод.

Про це повідомили в прес-службі центробанку, передає Інтерфакс-Україна.

"В результаті відкритого відбору конкурсна комісія в складі правління Національного банку України вибрала кандидатом на посаду заступника голови правління Національного банку Сергія Холода. Йдеться про посаду заступника голови, відповідального за діяльність блоку Платіжні системи і грошовий обіг", - сказав представник прес-служби.

Відео дня

Як пише FinClub, сьогодні, 30 травня, Холод подав у НАЗК декларацію як кандидат на вищевказану посаду.

Відзначається, що в даний час Сергій Холод є заступником голови правління ВТБ Банку з російським державним капіталом.

Трудову діяльність у банківській системі він почав з посади ІТ-фахівця у Промбудбанку України у 1991 році. З листопада 1991 по 2002 працював в НБУ, керував створенням і розвитком електронної пошти та телекомунікаційної мережі системи електронних платежів НБУ.

З 2002 по 2007 рік обіймав посаду начальника управління інформаційних технологій Райффайзенбанку Україна. З 2007-го по 2009-й - займав посаду директора департаменту інформаційних технологій Індес-Банку (Креді Агріколь Груп).

З 2009-го по 2013 рік обіймав посаду директора з операційної діяльності, а потім - першого заступника голови правління Сведбанку.

З травня по жовтень 2013 року - заступник голови правління, член правління ТАСкомбанку, куратор операційної діяльності та інформаційних технологій. З жовтня 2013 по лютий 2014 року був членом правління Брокбізнесбанку, коли ним володів Сергій Курченко. Після чого перейшов на роботу в ВТБ Банк.


Банк ВТБ - російський комерційний банк c державним участю (60,9% належить уряду РФ). Другий за величиною активів банк країни і перший за розміром статутного капіталу.


Додамо, що зараз в правління НБУ входить глава НБУ Яків Смолій, заступники Катерина Рожкова, Дмитро Сологуб, Олег Чурій і Роман Борисенко.

Нагадаємо, у березні Яків Смолій заявляв, що не планує глобальних змін в структурі правління регулятора, за винятком однієї посади, заступника голови НБУ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X