Топ-менеджер "дочки" Нафтогазу відреагував на офшорні звинувачення

6 листопада 2017, 15:43
Член правління дочірньої компанії Нафтогазу Укртрансгаз Сергій Алексієнко спростував інформацію Слідство.Інфо про те, що він заснував офшорну компанію Pioneer Foundation для виведення валюти за кордон, щоб не стикатися з валютними обмеженнями, що діють в Україні

Про це він повідомив у коментарі liga.net.

З його слів, компанія відкривалася з метою довгострокового планування спадщини.

"Обмеження НБУ спочатку заявлялися як тимчасові, до їх зняття ніякої діяльності не планувалося. Аналіз, який провели юристи, показав, що до зняття обмежень ніяких операцій робити не потрібно. З моменту відкриття компанія не вела діяльності, не відкривала рахунків, не отримувала активів", - сказав Алексієнко.

Відео дня

За його словами, у квітні 2017 року компанія була закрита. Він також додав, що обмеження НБУ були зняті не у лютому 2017 року, як написано в статті, а у червні 2017-го, тобто вже після того, як компанія була закрита.

Нагадаємо, репортери, що входять у Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, розкрили нові схеми ухилення від сплати податків високопоставлених політиків, вивчивши близько 13,4 млн секретних документів.

Результати розслідування, що отримав назву "Райські документи", були опубліковані 5 листопада.

Згідно з цими розслідуванням було встановлено, що на початку 2016 року для топ-менеджера Укртрансгазу Сергія Алексієнко заснували офшорну компанію для виведення валюти з України всупереч валютним обмеженням.

Показати ще новини
Радіо НВ
X