Перший після Зеленського. Завдяки чому Ахметов зберіг за собою другу сходинку в списку найвпливовіших українців

26 червня 2021, 11:20

Найбагатша людина України Рінат Ахметов другий рік поспіль займає друге місце в списку 100 найвпливовіших людей України. У цьому рейтингу він поступається тільки президенту Володимиру Зеленському.

Рінат Ахметов, власник групи СКМ, під «парасолькою» якої перебувають всі його основні активи, роками не залишає перше місце в рейтингу найбагатших українців. Але бути стабільним мільярдерові все складніше.

Відео дня

Поданий президентом Володимиром Зеленським у ВР законопроєкт про олігархів у разі його ухвалення так чи інакше зачепить Ахметова — це визнають усі опитані НВ експерти. Під пильну увагу держави може потрапити як занадто значна присутність мільярдера на ринку теплової електроенергії, так і його вплив на тарифи Укрзалізниці, про що багато разів казав Сергій Лещенко, член наглядової ради цієї держкомпанії.

Максим Тимченко, топменеджер ахметівської енергетичної імперії ДТЕК, продовжує наполягати на безперспективності вугільного бізнесу. Мовляв, і шахти він готовий продати, і взагалі, бачить майбутнє в зеленій енергетиці, яка приносить компанії вкрай високу маржинальність.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X