Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні вирішили зруйнувати тютюнову монополію

25 квітня 2017, 12:29
5903
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Асоціація постачальників торговельних мереж допускає пряме співробітництво виробників тютюнових виробів з торговельними мережами

Фото: DavidMolina

Українська асоціація постачальників торговельних мереж допускає пряме співробітництво виробників тютюнових виробів з торговими мережами

Про це Українським новинам повідомив генеральний директор асоціації Олексій Дорошенко.

"Є великий шанс, що виробники будуть працювати з мережами безпосередньо", - сказав він.

За словами Дорошенка, станом на поточний момент, спостерігається дефіцит тютюнових виробів, але оцінити його загальний обсяг досить складно.

"Дані можуть бути тільки в одній компанії - Тедіс, але вона може ними маніпулювати", - прокоментував Дорошенко.

Він зазначив, що найближчим часом слід очікувати усунення дефіциту, зараз же виробники тютюнових виробів терплять збитки через перебої в роботі компанії Тедіс Україна.


Нагадаємо, департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативній підтримці підрозділів Національної поліції викрили схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня більше тисячі оперативників з різних силових відомств проводять слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс-Україна, який зараз називається Тедіс-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панайотиди, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедіс і за санкцією Печерського райсуду Києва.

Генеральна прокуратура звинувачує Антимонопольний комітет сприяння монопольному становищу Тедіс Україна на ринку дистрибуції тютюнових виробів.

12 квітня стало відомо, що Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права і кошти на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна в Приватбанку.

Досудове розслідування встановило, що з 2012 року по теперішній час дійсним власником монопольного дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс Україна є, зокрема громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовані санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон.

Однак 21 квітня Тедіс Україна опублікувала список своїх бенефіціарів, згідно з яким компанія контролюється громадянином України Борисом Кауфманом і двома громадянами Великобританії - Річардом Даксбери (Richard Duxbury) і Річардом Доріаном Фенхальцем (Richard Dorian Fenhalls).

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися