Шикувати більше не зможуть. TikTok знизив прогноз щодо доходів від реклами на $2 млрд

10 листопада 2022, 10:08
TikTok прогнозує нижчі доходи від реклами цього року (Фото:CC)

TikTok прогнозує нижчі доходи від реклами цього року (Фото:CC)

Китайський сервіс TikTok знизив прогноз рекламної виручки на $2 млрд. За словами колишніх співробітників компанії, у TikTok занадто багато витрачали на підвищення зарплат і корпоративні заходи.

Відеосервіс TikTok скоротив прогноз доходу від реклами на поточний рік приблизно на $2 млрд, пише Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

За словами співрозмовників видання, TikTok знизив прогноз щодо доходів від реклами на 2022 рік з $12 млрд до $10 млрд.

Відео дня

Як зазначають в агентстві, цей прогноз свідчить про те, що економічний спад, який вже позначився на роботі інших великих інтернет-компаній, торкнувся і китайського бізнесу.

За словами співрозмовників Bloomberg, співробітників звинуватили у невиконанні плану продажу як щодо реклами, так і в секторі e-commerce. Це є основні джерела доходу платформи.

Водночас, Financial Times пише, що керівництво TikTok витратило надмірно багато коштів в інших областях. Зокрема компанія надмірно підвищувала зарплати і багато витратила на проведення розкішних корпоративних заходів.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск хоче повернути до Twitter додаток Vine. У той же час, Маск скаржиться, що після покупки ним Twitter платформа зіткнулася з «різким падінням доходів».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X