Пішов до китайців. Колишній топ-менеджер Disney очолить TikTok

19 травня 2020, 15:48

Главою TikTok стане колишній топменеджер Disney Кевін Майер. У компанії він курував потоковий підрозділ та запуск стрімінгового сервісу Disney +.

Колишній керівник споживчого та міжнародного підрозділу Disney Кевін Майер очолить TikTok.

Про це повідомляє пресслужба відеосервісу.

У компанії Майер курирував потокове підрозділ.

Відео дня

«ByteDance (материнська компанія TikTok - ред.) Оголосила про призначення Кевіна Майера головним операційним директором ... В якості головного операційного директора Майер стане головним виконавчим директором TikTok», - йдеться в повідомленні соцмережі.

На посаді керівника TikTok Майер буде відповідати за глобальний розвиток сервісу. Він приступить до нових обов'язків 1 червня.

Також Майер буде виконувати функції головного операційного директора ByteDance, де він буде курирувати глобальний розвиток і корпоративні функції компанії, такі як продажі, маркетинг та зв'язки з громадськістю.

Як зазначає видання Axios, Кевін Майер прийшов в TikTok в «вирішальний для компанії момент», коли кількість користувачів сервісу стрімко зростає і налічує «сотні мільйонів» користувачів по всьому світу.

На даний момент найбільшим ризиком для TikTok є нормативна перевірка, особливо щодо зберігання і використання китайською компанією призначених для користувача даних.

У Disney Кевін Майер пропрацював понад 25 років і працював з проєкт Disney +, ESPN + і інтеграцією стрімінгового сервісу Hulu. Він сприяв «стратегічним придбанням» компанії, зокрема - покупці 21st Century Fox.

Нагадаємо, що в 2019 році TikTok випередив Facebook за кількістю звантаженнь. При цьому, китайська соціальна мережа стикається з тиском регуляторів в США і з обвинуваченнями в передачі даних користувачів в Китай.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X