Тігіпку дозволили купити ділянку під готель у центрі Києва

12 жовтня 2018, 17:59

Група ТАС отримала дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) на придбання ділянки площею 0,44 га по вул.Велика Васильківська в Печерському районі Києва, на якому раніше планувалося будівництво готельного комплексу.

Про це повідомили в АМКУ, передає Інтерфакс-Україна.

Регулятор надав дозвіл компанії Devisal Limited, що належить Сергію Тігіпку, на придбання акцій компанії Lifaza Limited (обидві - Нікосія, Кіпр), що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Відео дня

Згідно з даними Єдиного держреєстру, Lifaza Limited і Домінант Альянс володіють частками в 41% і 59% відповідно в статутному капіталі Київ Житло-Інвест Менеджмент. Крім того, Lifaza Limited є 100% власником Домінант Альянс.

У свою чергу Київ Житло-Інвест Менеджмент в 2007 році отримало від Київської ради ділянку по вул.Велика Васильківська, 35-35б-37 для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з об'єктами громадського призначення та підземним паркінгом.

Факт угоди агентству підтвердив голова ради директорів Групи ТАС Сергій Попенко.

"Ми плануємо реалізувати там девелоперський проект. Поки точного плану немає, ми просто купуємо сам актив. Це дуже хороший ділянку, півгектара землі на Великій Васильківській. Однак він історично проблемний: повинен був забудовуватися, потім з різних причин девелопмент збунтувався, після чого опинився на ринку, і ми його придбали", - сказав він.

При цьому, він не уточнив, що саме компанія планує побудувати на даній ділянці, так як спочатку має намір розробити кілька варіантів концепцій.

"Ми в процесі завершення угоди... Будемо розвивати концепцію, аналіз варіантів, вибір кращої концепції, це якийсь період займе, але сам актив ми набуваємо в групу", - додав Попенко.

Нагадаємо, раніше група ТАС досягла попередньої домовленості про покупку заводу Кузня на Рибальському.


Група ТАС заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, VS Банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 червня 2018 року по розміру чистих активів ТАСкомбанк займав 18-е місце (14,4 млрд грн), ВіЕс Банк - 37-е місце (2,1 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X