Тігіпко купив підприємство у російського бізнесмена

1 листопада 2017, 08:43
Акції Дніпрометизу у структури Северсталь Олексія Мордашова за суму, еквівалентну 13,3 млн грн, викупила компанія пов'язана з Сергієм Тігіпком

Про це свідчить офіційна інформація Дніпрометизу у системі НКЦПФР, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія викупила 98,6% акцій. Зокрема, повідомляється про отримання 27 жовтня інформації про придбання контрольного пакету акцій заводу компанією Blossom Investments (Естонія) шляхом укладення з компанією Cambay Services Ltd. (Британські Віргінські о-ви) договору купівлі-продажу 100% акцій компанії Dealzone Holding Ltd. (Також Британські Віргінські о-ви), що володіє 98,6% акцій Дніпрометизу.

Відео дня

При цьому наголошується, що протягом року Blossom Investments не укладала інших угод щодо придбання (прямо чи опосередковано) акцій Дніпрометизу.

"З огляду на це найвища ціна акцій, за якою Blossom Investments набуло (опосередковано) акції Дніпрометизу протягом останніх 12 місяців, склала 11,07 грн за одну акцію", - сказано в повідомленні.

Таким чином, Северсталь продала 98,6% статутного капіталу підприємства за 13,3 млн грн, або майже за $500 тис.

Згідно з даними YouControl, естонської Blossom Investments в Україні належить компанії Агрі-Сервіс, а бенефіціаром компанії вказано громадянин Великобританії Шон Лії Хоган, який проживає на Кіпрі. При цьому адреса Агрі-Сервіс - Київ, Симона Петлюри, 30 - збігається з адресою офісу ТАСкомбанку Сергія Тігіпка, а номер телефону раніше вказувався в якості контактного для зареєстрованої там же агрокомпанії ТАС Агро Тігіпко.

Нагадаємо, російська компанія Северсталь оголосила про продаж українського підприємства Дніпрометиз 27 жовтня.


Дніпрометиз виробляє метизні вироби з низьковуглецевих сталей, потужність підприємства - 120 тис. тонн в рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X