Група ТАС Тігіпко інвестувала $3 млн в фінтех-стартап MyCredit

24 липня 2019, 14:49

Фінтех-стартап MyCredit отримає $3 млн інвестицій від фінансової групи ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка, яка виступила лід-інвестором в рамках раунду А.

Про це повідомляється в прес-релізі ТАС.

В результаті цієї угоди оцінка компанії MyCredit перевищила $20 млн. Інвестиції раунду будуть спрямовані на залучення нових клієнтів сервісу, приріст кредитного портфеля і подальшу розробку продукту.

Відео дня

«Для нас це стратегічне партнерство. Ми довго підбирали не просто фінансового інвестора, а "смарт-мані", який зможе посилити нашу експертизу в фінансовому секторі, а також має досвід зростання на конкурентних ринках», - зазначив Дмитро Стензя, СЕО компанії MyCredit.

Директор з інвестицій групи ТАС Антон Кернасовський підкреслив, що MyCredit демонструє вражаючий ріст і високу якість кредитного портфеля.

«Інвестиція доповнює портфель групи ТАС у фінансовому секторі, який, зокрема, включає ТАСкомбанк, Universal Bank, процесинговий центр ТАС Лінк, оператора споживчих кредитів КредитМаркет і лізингову компанію УЛФ Фінанс», - сказав він.

MyCredit - сервіс швидкого кредитування, що надає гроші на карту в режимі онлайн. Проект був запущений в 2016 році. З тих пір його послугами скористалися понад 500 тисяч клієнтів.

Група ТАС заснована в 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. В неї, зокрема, входять ТАСкомбанк, Універсал Банк, ПАТ Дніпровагонмаш, ПАТ Кременчуцький сталеливарний завод.

В інтерв'ю журналу НВ Тігіпко повідомив, що за 2018 рік уся група ТАС отримала 2,8 млрд грн прибутку. З них фінансовий сектор - 1,5 млрд грн, агросектор - 720 млн, промисловість - 391 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X