Компанія Тігіпка планує будувати вагони разом із австрійцями

14 лютого, 13:59
Сергій Тігіпко (Фото:НВ)

Сергій Тігіпко (Фото:НВ)

Група ТАС Сергія Тігіпка планує увійти до спільного підприємства австрійських voestalpine та ÖBB Rail Cargo з будівництва вагонів з часткою від 25%.

Кіпрська TAS Overseas Investments Limited з групи ТАС Сергія Тігіпка має намір отримати частку TransAnt GmbH для виробництва інноваційних та економічно ефективних залізничних вантажних вагонів.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні Антимонопольного комітету України, пише Інтерфакс-Україна.

Компанія Тігіпко має намір отримати понад 25% у спільному підприємстві австрійських ÖBB Rail Cargo Group та voestalpine Stahl GmbH.

Повідомляється, що відомство вже надало TAS Overseas Investments Limited відповідний дозвіл на основі її заявки та заявок TransAnt та voestalpine Stahl.

Також про отримання повідомлення у зв'язку з придбаним придбанням компанією TAS Overseas Investments Limited частки статутного капіталу TransAnt GmbH 24 січня цього року повідомила Комісія із захисту конкуренції Кіпру.

Зазначається, що TransAnt GmbH було створено наприкінці 2020 року між Rail Cargo Austria Aktiengesellschaft та Voestalpine Stahl GmbH з метою роботи в секторі залізничних вантажоперевезень. На цьому етапі TransAnt не займається комерційною діяльністю.

Очікується, що після закриття угоди компанія активно займатиметься виробництвом, розробкою, постачанням, продажем та орендою «гнучких» вагонів та надбудов для перевезення вантажів у промисловому секторі.

Спочатку Rail Cargo Group повідомляло про плани паритетного володіння в СП з voestalpine, проте в даний час її частка, згідно з австрійським реєстром, становить 19,8%, тоді як voestalpine - 80,2%.

У зв'язку з цим АМКУ класифікує компанії TransAnt GmbH та voestalpine Stahl GmbH та пов'язані з ними компанії як єдиний суб'єкт господарювання – Групу VAS.

Раніше повідомлялося, що компанія Дніпрометиз бізнесмена Сергія Тігіпка випустить облігації п'яти серій на загальну номінальну суму $5 млн для придбання обладнання іноземних виробників із випуску оцинкованого дроту.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X