Tetra Pak закриє завод в Україні до кінця року

23 червня 2016, 18:00
Компанія Tetra Pak має намір закрити завод з виробництва упаковки в Києві, повідомляє прес-служба компанія

Очікується, що виробництво вдасться закрити до кінця року.

Незважаючи на закриття підприємства, компанія продовжить діяльність в Україні і збереже близько 50 працівників у відділах продажів, маркетингу і технічного обслуговування.

Відео дня

Рішення закрити завод пов'язано зі складними умовами на ринках по всій Європі, які призвели до виникнення надлишків виробничих потужностей на заводах Tetra Pak в регіоні. Київський завод серед них найменш завантажений.

Також підприємство в столиці не обладнано для виробництва пакувального матеріалу, на який зростає попит клієнтів, а низьке завантаження підприємства робить його модернізацію економічно невиправданою.

Крім того, в рамках глобальної ініціативи компанії з підвищення виробничої ефективності і оптимізації завантаження мережі заводів, Tetra Pak вирішила припинити виробництво в Києві.

"Цю ініціативу слід сприймати в глобальному контексті. Протягом останніх кількох років ми робили акцент на реорганізацію та підвищення ефективності використання потужностей мережі заводів, щоб забезпечити конкурентоспроможність компанії. В Україні залишається віддана і мотивована команда, яка продовжить підтримувати наших клієнтів у розвитку та зростанні їх бізнесу. Ми віримо у відновлення української економіки і довгостроковий успіх наших клієнтів в Україні", – заявив керуючий директор, відповідальний за діяльність компанії в Україні, Урош Кепіц.


Завод Тетра Пак Україна, дочірнє підприємство Tetra Pak працює на українському ринку пакувальних матеріалів для харчової промисловості України з 1992 року. Компанія співпрацює з виробниками молочної продукції, соків і нектарів, дитячого харчування.

Показати ще новини
Радіо НВ
X