Тесть Насірова отримає мільярд на реконструкцію терміналу у Борисполі

26 січня 2018, 08:57

Компанія Альтіс-Констракшн, яка входить у корпорацію Альтіс-Холдинг Олександра Глімбовського - тестя Романа Насірова отримає мільярд на реконструкцію терміналу D у Борисполі

Про це пише ЦТС.

Роботи будуть проводитися у дві черги і має завершитися до 30 червня 2020 року.

Зазначимо, що тендер на проведення реконструкції перону було оголошено ще у вересні 2017 року. Бажання брати участь у торгах виявили п'ять компаній: Альтіс-Констракшн, Фортіс Юкрейн, Будівельно-монтажний трест № 8, Шляхове будівництво Альтком і Onur (Туреччина).

Відео дня

Однак пропозиції трьох претендентів були відхилені. В результаті в аукціоні брали участь всього дві компанії - Альтіс-Констракшн і Шляхове будівництво Альтком..

Найменшу ціну запропонувала фірма Альтіс-Констракшн, завдяки чому і перемогла. Аеропорт Бориспіль заощадив на цьому тендері 15,3 млн грн.


Компанія Альтіс-Констракшн має досвід в будівництві та реконструкції аеропортової інфраструктури. У 2014 році підрядник виробляв облаштування зони внутрішніх рейсів у терміналі D аеропорту Бориспіль. Також компанія брала участь у реконструкції аеропортів Херсон, Запоріжжя, Вінниця.

Компанія входить у корпорацію Альтіс-Холдинг Олександра Глімбовського - тестя Романа Насірова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу України.


Нагадаємо, що у грудня 2016 Кабінет Міністрів затвердив проект добудови багаторівневого паркінгу у міжнародному аеропорту Бориспіль.

У березні 2017 року аеропорт оголосив тендер на будівництво паркінгу на 2 038 машиномісць з метою приведення в порядок стоянок легкових автомобілів в районі терміналу D.

Показати ще новини
Радіо НВ
X