Тесть Насірова виграв мільярдний тендер на реконструкцію терміналу в Борисполі

19 лютого 2018, 13:26

Компанія Альтіс-Констракшн, яка входить до корпорації Альтіс-Холдинг Олександра Глімбовського – тестя Романа Насірова, виграла тендер на реконструкцію перону для повітряних суден терміналу D в Міжнародному аеропорту Бориспіль.

Відповідно до тендерної документації на порталі ProZorro в тендері брали участь п'ять компаній: Альтіс-Констракшн, турецька Onur, Фортіс Юкрейн, Будівельно-монтажний трест № 8 і Дорожнє будівництво Альтком, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

До оцінки були допущені тільки пропозиції Альтіс-Констракшн і Альтком. Кінцева ціна пропозиції Альткому становить 1,049 млрд грн а переможця - Альтіс-Констракшн - 1,048 млрд грн.

Договори з переможцем підписано 15 лютого 2018 року. Це не перший об'єкт, який будує Альтіс в аеропорту. Раніше компанія була зайнята в будівництві зони внутрішніх рейсів, розробці інших інфраструктурних проектів аеропорту.

Зазначимо, що тендер на проведення реконструкції перону було оголошено ще у вересні 2017 року.


Компанія Альтіс-Констракшн вже має досвід в будівництві та реконструкції аеропортової інфраструктури. У 2014 році підрядник виробляв облаштування зони внутрішніх рейсів в терміналі D аеропорту Бориспіль. Також компанія брала участь в реконструкції аеропортів Херсона, Запоріжжя, Вінниці.

Компанія входить до корпорації Альтіс-Холдинг Олександра Глімбовського - тестя Романа Насирова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу України.


Міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадкові смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Показати ще новини
Радіо NV
X