Бояться падіння економіки. Tesla подвоює знижки на свої найпопулярніші авто в США

22 грудня 2022, 16:14
Tesla збільшує знижки на свої найпопулярніші авто в США (Фото:svatoslavlipik/Depositphotos)

Tesla збільшує знижки на свої найпопулярніші авто в США (Фото:svatoslavlipik/Depositphotos)

Автовиробник Tesla подвоює знижки на електромобілі Model 3 та Model Y у США.

Виробник електрокарів Tesla пропонує знижки у розмірі $7500 на електромобілі Model 3 та Model Y у Сполучених Штатах.

Про це пише Reuters.

Автовиробник йде на такий крок на тлі побоювань щодо зниження попиту через уповільнення економіки та введення податку на електромобілі. Крім того, нещодавно Tesla почала пропонувати безкоштовну зарядку на 16 км для електромобілів із постачанням у грудні.

Відео дня

Остання знижка була надана за кілька днів після того, як Міністерство фінансів США відклало обмеження на стимулювання електромобілів до березня. Як зазначає агентство, клієнти скасували свої замовлення та відклали покупки, поки нові кредити не набудуть чинності у січні.

Крім того, аналітики побоюються, що зростання відсоткових ставок та суперечливе управління компанією Twitter Ілоном Маском можуть завдати шкоди бренду та продажам Tesla.

"Той факт, що вони, схоже, знижують ціни для збільшення обсягів поставок, не підвищує довіри, особливо в той час, коли ми спостерігаємо зростаючу конкуренцію", - зазначив аналітик ROTH Capital Partners.

Tesla також пропонує кредит у розмірі 5000 доларів у Канаді на автомобілі Model 3 та Model Y, поставлені до кінця року. У Китаї автовиробник надав знижку у розмірі 6000 юанів. ( $860) на деякі моделі у Китаї до кінця 2022 року.

Раніше повідомлялося, що акції виробника електрокарів Tesla втратили 40% від вартості з вересня цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X