Tesla розмістить акції на $5 млрд

8 грудня 2020, 18:03

Компанія Tesla оголосила про другу за останні три місяці додаткову емісію акцій на $5 млрд.

Американський виробник електромобілів Tesla вдруге за останні три місяці розмістить акції - на суму $5 млрд. Про це пише Reuters з посиланням на повідомлення компанії.

Продажем акцій компанії займуться десять великих банків, в тому числі Goldman Sachs, Citigroup Global Markets і Morgan Stanley.

Відео дня

В ході торгів 7 грудня акції автовиробника досягли чергового рекорду, завдяки чому капіталізація компанії перевищила $600 млрд і зміцнила Tesla в статусі найдорожчої автомобільної компанії світу.

Попит на акції Tesla підвищився після того, як стало відомо про включення компанії в індекс S&P 500.

На думку деяких інвесторів і аналітиків в Уолл-стріт зростання акцій Tesla є "бульбашкою". Також деякі виступали проти включення Tesla S&P 500 на даному етапі.

Нагадаємо, що з початку року акції Tesla подорожчали приблизно на 670%, а Маск піднявся на третє місце в рейтингу мільярдерів Forbes. Перед початком торгів у понеділок, 21 грудня Tesla включать в індекс S&P 500. Вона займе сьоме місце серед 500 компаній індексу за показником ринкової капіталізації.

Попри зростання акцій компанії СЕО Tesla Ілон Маск в листі підлеглим нагадав їм про необхідність контролювати витрати, щоб компанія залишалася прибутковою.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X