І дефіцит чіпів не завадив. Tesla відзвітувала про рекордні продажі авто

4 жовтня 2021, 08:55

Американський виробник електрокарів Tesla за підсумками кварталу відзвітував про рекордні продажі. Допомогли запуск дешевої Model Y і зростання експорту в Європу.

За підсумками третього кварталу виробник електрокарів Tesla відзвітував про рекордні поставки електрокарів, які перевищили прогнози Волл-стріт, передає Reuters.

У період з липня по вересень загальні поставки Tesla виросли на 20%, в порівнянні з попереднім рекордом у другому кварталі. Як зазначає агентство, виробник електрокарів впорався з дефіцитом чіпів краще, ніж багато інших компаній.

Відео дня

У зазначений період Tesla поставила 241 300 автомобілів, що на 73% більше показників минулого року. Згідно з даними Refinitiv, аналітики очікували, що компанія поставить 229 242 авто.

Загальний обсяг виробництва в третьому кварталі виріс більш ніж на 15% в порівнянні з попереднім періодом. Всього Tesla справила 237 823 автомобілів.

На думку аналітиків, наростити поставки Tesla допомогли зростання експорту в Європу з Китаю і впровадження більш дешевої Model Y.

Нагадаємо, що через дефіцит чіпів багато автовиробників тимчасово зупиняють свої заводи або скорочують обсяг виробництва. Так, Opel закриває свій завод у Німеччині до 2022 року і тимчасово звільняє понад 1000 співробітників, в серпні повідомлялося, що Toyota скоротить виробництво автомобілів на 40% через брак чіпів. BMW цього літа зупиняв виробництво на заводі в Німеччині також через брак напівпровідників.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X