Тепла передача: «Київенерго» пообіцяло допомогти місту прийняти тепломережі і налагодити роботу нового КП

18 квітня 2018, 18:15
191
Новини компаній
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Новим розпорядником комунального майна стане КП «Київтеплоенерго»

Процес передачі повинен стати безболісним як для киян, так і для 7,5 тис. працівників «Київенерго».

Опалювальний сезон в столиці офіційно завершено. Як відзвітували в компанії «Київенерго», він був стабільним, хоча і пройшов в непростих умовах (незбалансований тариф для бюджетних організацій, зростаючі борги населення, комунальних підприємств та держбюджету з компенсацій за пільг і субсидій та тощо).

Закінчення опалювального сезону стало, свого роду, стартом для масштабного процесу передачі теплових мереж, які з 2001 р. перебували в управлінні «Київенерго», в комунальну власність. Нагадаємо: термін дії угоди між «Київенерго» та КМДА повинен був закінчитися ще в січні цього року. Але за рішенням Київради, його продовжили до 26 квітня, щоб не зупиняти технологічний процес і виключити ризики перебоїв в подачі гарячої води і тепла мешканцям столиці.

Новим розпорядником комунального майна стане КП «Київтеплоенерго». Як розповіли в «Київенерго», вони готові направити всі ресурси на сприяння в процесі передачі комунального майна та переводу персоналу в комунальне підприємство.

«Наше спільне з містом ключове завдання – зробити процес передачі комунального майна максимально прозорим і безболісним як для киян, так і для 7,5 тисячі співробітників, яким необхідно переоформити працевлаштування в новому комунальному підприємстві», - зазначив генеральний директор «Київенерго» Олександр Фоменко.

Він також додав, що за всі роки управління тепловим господарством міста «Київенерго» і його основний акціонер ДТЕК заплатили за використання комунального майна в столичний бюджет 374,9 млн грн. В капітальні ремонти, реконструкції та інші поліпшення комунального майна було інвестовано 2,9 млрд грн, замінено 190 км магістральних і розподільних теплових мереж (інвестиції склали 560 млн. грн), встановлено 5,7 тис. теплових лічильників на суму майже 227 млн ​​грн, інвестиції в сміттєспалювальний завод «Енергія» склали 100 млн грн. Також проведено поліпшень комунального майна на загальну суму 907 млн грн.

За 7 років «Київенерго» переклало майже 190 км магістральних та розподільчих теплових мереж, інвестувавши понад 560 млн гривень. За рік після початку реалізації стратегічної програми перекладки тепломереж в 2011 р. компанія скоротила рівень аварійності на 13%.

Вибір редакції

Ігри

Сьогодні, 07:00

article_img
Нові мобільні ігри, за які не соромно
Події

Вчора, 21:29

article_img
Свої чужаки. Як СРСР знищував багатотисячну шведську громаду в Україні
Інновації

Вчора, 12:00

article_img
Спітніла ракета. На чому Ілон Маск збирається доправити людей на Марс

Головне

Політика

Вчора, 19:03

article_img
Припустився помилки. Гнап розповів про репутаційні втрати після скандалу з коштами для військових
Футбол

Вчора, 16:49

article_img
Український футболіст, який тримав польське громадянство, заявив, що суперник з чемпіонату Польщі назвав його "бандерівцем"
Політика

Вчора, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео