Тепер по всій Україні. Uber знову підняв тарифи на таксі

26 вересня 2017, 10:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сервіс виклику таксі Uber знову підняв вартість поїздок в Україні. Так, ціни на таксі Uber зросли у Києві, Одесі, Львові, Запоріжжі, Дніпрі і Вінниці

Про це Uber повідомив у своєму офіційному блозі на сайті компанії.

Так, у Києві з 25 вересня мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 30 грн, Ціна однієї хвилини в дорозі зросла до 1,15 грн. Подача машини зросла до 20,5 грн, а ціна за один кілометр знизилася до 4,5 грн.

Відео дня

В Одесі також з 25 вересня мінімальна ціна поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 35 грн, а вартість однієї хвилини в дорозі зросла до 1,3 грн. Подача авто становить 20 грн, ціна за один кілометр - 4,5 грн.

З 25 вересня змінилися тарифи і у Львові. Так, мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 30 грн, ціна однієї хвилини в дорозі - 1,2 грн, подача авто - 16 грн, а вартість за один кілометр - 5 грн.

У Запоріжжі з 25 вересня мінімальна ціна поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 25 грн, а вартість однієї хвилини в дорозі зросла до 90 коп. Подача авто становить 16 грн, а ціна за один кілометр - 3,5 грн. При цьому, всього за 4 дні до цього Uber вже піднімав тарифи у Запоріжжі.

У Дніпрі з 24 вересня тарифи стали наступними: мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 30 грн, ціна однієї хвилини в дорозі - 1,1 грн, подача авто - 15 грн, а вартість за один кілометр - 4,5 грн.

У Вінниці з 21 вересня до тарифу додали вартості однієї хвилини поїздки, яка становить 30 коп. Подача з використанням сервісу uberX становить 11 грн, мінімальна вартість поїздки - 20 грн, а вартість за один кілометр - 5,5 грн.


Uber працює у більш ніж 460 містах 77 країн світу. В Україні сервіс вперше запустився в Києві у 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, що з 20 вересня Uber вже піднімав вартість 1 км поїздки в Києві і Львові на сервіси uberX і UberSelect.

Крім того, з 12 вересня Uber вже піднімав вартість поїздки у Києві на сервіс uberX і сервіс поїздок на автомобілях преміум-класу UberBlack.

А 8 липня Uber вже підвищував тарифи в українській столиці на сервіс uberX.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X