Тендери Укрзалізниці з продажу металобрухту провалилися

25 квітня 2017, 10:55
Тендери на реалізацію брухту чорних металів на суму близько 240 млн грн, оголошені філією Центр забезпечення виробництва ПАТ Укрзалізниця, визнані такими, що не відбулися

Згідно з інформацією на порталі продажу брухту ПАТ, передає Інтерфакс-Україна, на обидва тендери, які передбачали продаж 22 тис. тонн і 24 тис. тонн металобрухту відповідно, надійшла лише одна заявка учасника, назва якого не уточнюється.

Відео дня

Документи на участь у тендерах приймалися до 22 квітня. Аукціон мав відбутися 25 квітня.

Як повідомлялося, 20 квітня стало відомо, що меткомбінат Азовсталь (Маріуполь Донецької області), що входить у групу Метінвест, не зможе прийняти участь у зазначених тендерах. Генеральний директор комбінату Енвер Цкітішвілі назвав "дуже дивною ситуацію", що склалася навколо тендеру з продажу металобрухту від Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця після майже 2-річної перерви виставила на продаж 46 тис. тонн металобрухту на виконання доручення уряду. Організатор аукціону - ТОВ ТАБ ЮА. Початкова ціна продажу першого лота (24 тис. тонн) - 122,760 млн грн, або 5,115 тис. грн за тонну, другого лоту (22 тис. тонн) - 116,930 млн грн, або 5,315 тис. грн/тонна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X