Телеком-оператор Ахметова запустив нову послугу хмарної телефонії для бізнесу

17 жовтня 2018, 15:14

Великий український телеком-оператор Vega запустив нову хмарну послугу для бізнес-клієнтів Віртуальна АТС - хмарний сервіс для управління IP-телефонією.

Про це йдеться в повідомленні оператора.

Крім базових можливостей АТС, нова хмарна послуга надає такі можливості як: запис і аналіз дзвінків, інтелектуальне управління дзвінками (допомагає уникнути пропущених викликів), зворотний дзвінок з сайту (Call Catcher), функція Call Tracking (допомагає визначити, яка саме реклама приваблює клієнтів), вбудована CRM і можливість інтеграції з більшістю CRM-систем.

Відео дня

Вартість пакета Легкий (6 внутрішніх номерів, 2 міських, IVR, статистика) - 299 грн/міс.

Вартість пакету Бізнес (10 внутрішніх номерів, 3 міських, IVR, статистика, Call Catcher, запис дзвінків) - 499 грн/міс.

Вартість пакета Профі (25 внутрішніх номерів, 6 міських, IVR, статистика, Call Catcher, запис дзвінків, CRM) - 999 грн/міс.

При цьому абонплата за користування міськими номерами не стягується.

В рамках послуги Vega надає національні номери 0-800 і прямі міські номери з відповідними телефонними кодами в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кривому Розі, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Харкові, Херсоні, і Чернігові.


Vega - один з найбільших гравців ринку: другий після Укртелекому телефонний оператор і один з найбільших інтернет-провайдерів країни. Входить до телекомунікаційного напряму групи СКМ Ріната Ахметова. Оперативне управління групою Vega здійснює Фарлеп-Інвест.

За підсумками 2017 року Vega знизила чистий дохід на 2,7% - до 584 млн грн.

За перше півріччя 2018 року Vega збільшила показник EBITDA на 40% - до 62 млн грн, чистий дохід компанії збільшився на 7% і склав 319 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X