Регулятор знайшов «підривні аргументи» щодо позиції Telegram в суперечці про криптовалюти

13 січня 2020, 10:58

За твердженням американського регулятора, Telegram продавав свої маркери після закінчення ICO.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) 10 січня направила до суду нові документи в рамках справи про криптовалюту від Telegram, повідомляє CoinDesk.

Як помітили в виданні, серед поданих документів було два рахунки, які відображають операції з токенами криптовалюти Gram, проведені вже після завершення ICO (первинного розміщення).

Відео дня

Один документ відображає продаж інвестиційним фондом DaVinci Capital токенів Gram на суму понад $ 2 млн фонду ITI Funds в червні 2018 року. Другий документ зазначає продаж токенів на суму $ 8,7 млн компанією Gem Limited підприємству Goliat Solutions і на $ 4,5 млн підприємству Space Investments Limited. Ця операція була проведена на початку липня 2018 року. Також документи підтверджують, що продавець взяв комісію за ці операції - $ 209 783 отримала DaVinci Capital і майже $ 2 млн - Gem Limited.

Відзначається, що ці продажі відбулися вже після завершення ICO криптовалюти від Telegram, яке відбувалося з січня по березень 2018 року. Компанія Дурова відзвітувала в залученні $ 1,7 млрд в ході первинного розміщення токенів.

«Telegram або зібрав більше, ніж $ 1,7 млрд, на які він заявляє виняток, чи не зібрав $ 1,7 млрд за станом на 29 березня 2018 року, і більш пізні кошти могли бути залучені через андеррайтерів (за допомогою перепродажу - ред.)», - зазначається в листі комісії.

В SEC вважають, що Telegram повинен був не допустити перепродажу токенов з комісією. Також регулятор зазначив, що відомості про перепродаж токенов після ICO підривають аргументи Telegram, що його пропозиція потрапляє під дію Regulation D - правила, яке дозволяє продавати папери без реєстрації і розкриття.

Нагадаємо, що в Євросоюзі заборонили ходіння криптовалюта Libra .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X