Відсутність тексту і «обмовка за Фрейдом». Корнієнко та Шмигаль прокоментували законопроєкт про націоналізацію Мотор Січі

4 березня 2021, 16:44

Заступник голови фракції Слуга народу Корнієнко заявив, що тексту законопроєкту про націоналізацію Мотор Січ ще немає. Прем'єр Шмигаль сказав, що нічого не чув про цей документ і «обмовився за Фрейдом».

Заступник глави фракції Слуга народу Олександр Корнієнко заявив, що тексту законопроєкту про націоналізацію ПАТ Мотор Січ ще немає. Про це він розповів в коментарі Радіо свобода.

Відео дня

«Плани про такі законопроєкти є, але поки не ясно, як це буде і на яких умовах. Є загальноприйнята практика в таких випадках повертати гроші інвестору», — заявив Корнієнко.

Про яку суму повернення коштів інвестору може йти мова Корнієнко не відповів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ході пресконференції за підсумками року роботи уряду заявив, що нічого не чув про законопроєкт щодо націоналізації Мотор Січ. Прем'єр зазначив, що частина розглядів по цьому підприємству проходить в закритому режимі і він не може це коментувати.

Відповідаючи на питання Шмигаль назвав Мотор Січ «важливим державним стратегічним підприємством, яке володіє унікальними технологіями», проте пізніше сказав, що це була «обмовка, напевно, за Фрейдом».

За словами прем'єра, Кабмін обговорює, як залишити контроль за цілісністю і безперебійною роботою підприємства.

Нагадаємо, що про законопроєкті про націоналізацію Мотор Січі заявив глава парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія. За його словами документ буде поданий в Раду найближчим часом.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X