Але лазівку залишили. Четвертий виробник кави у світі продав російський бізнес

12 серпня, 11:44
Tchibo вийшла з російського бізнесу (Фото:Tchibo via Facebook)

Tchibo вийшла з російського бізнесу (Фото:Tchibo via Facebook)

Німецький виробник кави Tchibo продав російський бізнес російському топменеджменту. Права на торгові марки діятимуть до кінця року.

Четвертий виробник кави у світі – німецька Tchibo – вийшла з російського бізнесу. Про це пише російське видання Коммерсант.

Російська « Дочка» компанії перейшла місцевому топменеджменту. Так Tchibo GmbH у липні перестав володіти ТОВ Чібо СНД. Новим власником бізнесу стало ТОВ МВК гендиректора Чібо СНД Михайла Ковалевського. Частка МВК у заставі Tchibo GmbH. Частка МВК перебуває у заставі у Tchibo GmbH.

Відео дня

До кінця року компанія продовжить постачання кави Tchibo та Davidoff, але потім буде змушена розробити нову марку.

Один із поточних варіантів - марка Gold. На думку експертів, без суттєвих інвестицій вивести новий бренд на ринок, де працює багато відомих гравців, майже неможливо.

Більше 70% бізнесу Tchibo у РФ у 2020 році забезпечив продаж продукції місцевого виробництва. Бренд Tchibo займав близько 2,6% російського ринку кави у натуральному вираженні та 1,6% у грошах.

Нагадаємо, що в травні цього року американська мережа кав'ярень Starbucks вирішила повністю закрити 130 кав'ярень у Росії . Компанія думала з початку березня, коли тимчасово зупинила їхню роботу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X