Татнефть домоглася суду в Лондоні з українськими олігархами

19 жовтня 2017, 08:25
Апеляційний суд Англії та Уельсу задовольнив скаргу компанії Татнефть і скасував рішення Високого суду Лондона, який відхилив без розгляду по суті позов компанії до українських бізнесменів Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського, Олександра Ярославського і Павла Овчаренко

Про це повідомляє прес-служба Татнафти.

Таким чином, на підставі рішення апеляції позов російської компанії буде розглянуто по суті Високим судом Лондона.

У компанії відзначили, що Татнефть вітає рішення суду і має намір продовжити захист своїх порушених прав.

Відео дня

Нагадаємо, що ще в 2014 році Міжнародний комерційний арбітраж виніс рішення у суперечці між російською Татнефтью і Україною на користь російської компанії.

Татнефть вимагала стягнути з України збитки, понесені в результаті протизаконного збройного захоплення в жовтні 2007 року компанії Укртатнафти групою Приват.

Відзначається, що претензії Татнафти становили $2,4 млрд, в кінцевому рішенні арбітраж знизив розмір компенсації до $112 млн.

29 листопада 2016 року Апеляційний суд Парижа залишив в силі два арбітражних рішення, що зобов'язують Україну виплатити Татнафти 112 $млн компенсації, а також відсотки.

У квітні компанія Татнефть подала клопотання до Федерального окружного суду округу Колумбія про примусове виконання арбітражного рішення від 29 липня 2014 року, згідно з яким Україна зобов'язана виплатити Татнефти $144 млн ($112 млн плюс відсотки).

Крім того, пізніше компанія подала ще 2 клопотання про примусове виконання арбітражного рішення в Комерційний суд в Лондоні і в Арбітражний суд міста Москви.

Пізніше Московський суд відмовив прийняти позов про стягнення з України $144 млн.

В кінці серпня Арбітражний суд Московського округу скасував рішення Арбітражного суду Москви про припинення провадження про стягнення з Міністерства юстиції України $144 млн компенсації в рахунок втрати компанією Татнефть (Росія) частки в Укртатнафті.

Показати ще новини
Радіо NV
X