Тарута підтвердив намір продати судноверф у Гданську польській держкомпанії

15 березня 2018, 08:21

Народний депутат Сергій Тарута підтвердив готовність продати свої активи на Гданськом суднобудівному заводі польській державній компанії.

Про це Тарута заявив у коментарі Громадському.

За його словами, у січні до компанії, якою він володіє, надійшла пропозиція від урядового Агентства промислового розвитку Польщі (APR). Ця державна компанія хоче отримати повний контроль над потужностями. Зараз тривають переговори, запропоновану суму поки не розкриває ні одна зі сторін.

Відео дня

"Я не займаюся бізнесом. Займається моя дочка, і вона веде переговори. Вони йдуть конструктивно. Там польська компанія володіє частиною судноверфі, вони хочуть викупити решту", - повідомив депутат.

Відзначається, що серед активів Тарути поляків цікавлять дві компанії: Gdańsk Shipyard SA - там йому належить 82%, акцій і GSG Towers Sp, якої український політик і польська держкомпанія володіють в рівних частках.

За словами Тарути, Агентство хоче відновити виробництво військових кораблів на базі Гданського суднобудівного заводу.

Нагадаємо, що у середині жовтня польські ЗМІ повідомили, що власники Gdańsk Shipyard SA підписали лист про наміри щодо подальшого розвитку Gdańsk Shipyard SA і GSG Towers Sp. z oo. Однак, посилаючись на конфіденційність, про конкретні домовленості не повідомили.

Крім того, у листопаді ЗМІ писали, що Польща задумалась про збільшення своєї частки в суднобудівному бізнесі Тарути.

Показати ще новини
Радіо NV
X