З 1 жовтня в Україні змінилися тарифи на світло. Хто не дочекався зниження цін

1 жовтня 2021, 06:30

Нові тарифи на електроенергію почали діяти в Україні з 1 жовтня. Скільки українці заплатять за світло і хто не дочекався зниження.

З 1 жовтня в Україні починають діяти нові тарифи на електрику - багато хто з побутових споживачів заплатять за світло менше.

Для кого будуть діяти знижені тарифи на електроенергію

Відео дня

З другого місяця осені в Україні для ряду побутових споживачів буде діяти нижчий тариф на світло - на рівні 1,44 грн за кВт. Домогосподарства, які в місяць використовують менш як 250 кВт-год на місяць, електроенергія буде коштувати на 24 копійки за кіловат дешевше.

За оцінками міністра енергетики Германа Галущенко, знижені тарифи торкнуться більшість українських побутових споживачів - 80% домогосподарств.

Які суми в платіжках чекають інших споживачів

Домогосподарства, які в місяць витрачають більше ніж 250 кВт-год на місяць, платитимуть за світло за старим тарифом. За кіловат вони будуть платити 1,68 грн / кВт-год. Такий же тариф залишиться для гуртожитків та інших колективних побутових споживачів.

Скільки буде діяти новий тариф на світло

Низький тариф на електроенергію для побутових споживачів діяти для великої частини українських побутових споживачів до 1 травня 2022 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X