Керівник Держкосмосу Тафтай переміг в конкурсі на посаду голови агентства

18 серпня 2021, 18:35

Чинний керівник Держкосмосу Володимир Тафтай переміг в конкурсі на посаду глави відомства.

Керівник Державного космічного агентства Володимир Тафтай, який був призначений на посаду за «карантинною» процедурою, переміг в конкурсі на главу відомства. Про це в Telegram повідомив депутат Олексій Гончаренко.

Відео дня

«Тафтая Володмира Володимировича визнали переможцем конкурсу на посаду Голови Державного космічного агентства», - йдеться в повідомленні депутата.

Тафтай був призначений на посаду голови Держкосмосу в кінці лютого цього року. Він був призначений замість Володимира Міхєєва, який пропрацював на посаді тимчасового керівника відомства всього два дні.

16 листопада 2020 року Кабмін звільнив голову Держкосмосу Володимира Усова. Після цього його обов'язки виконував Михайло Лев, перший заступник Усова.

Повідомлялося, що з 2019 року Володимира Тафтай працював в Міністерстві економіки. Він обіймав посаду начальника управління координації космічної діяльності департаменту стратегічного розвитку сектора оборони і безпеки.

У 2020 році Тафтай пішов з Мінекономіки і був призначений віцепрезидентом з корпоративного управління ДП Антонов. 28 січня 2021 року його подав декларацію після звільнення з цієї посади.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X