Світовий виробник продуктів вкладе 700 млн грн в модернізацію фабрики Мівіна в Україні

3 квітня 2018, 12:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших світових виробників продуктів харчування - компанія Nestlé - інвестує 700 млн грн в реконструкцію та модернізацію фабрики Мівіна в Харкові.

Про це повідомили генеральний директор Nestlе в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн на прес-брифінгу в Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія почала підготовку модернізації фабрики Мівіна в 2015 році. Фінальний план проекту було затверджено на початку 2018 року, сказав гендиректор Nestlé. Завершити всі етапи і здати оновлені підприємства в експлуатацію компанія планує до 2021 року.

Відео дня

Проект буде реалізований в два етапи: спочатку логістичний центр буде трансформований у виробниче приміщення, а в подальшому лінії виробництва будуть перенесені в нове приміщення. "Реконструкція допоможе поліпшити технології виробництва продукції, а також умови праці", - зазначив Борнеманн.

Також планується знизити місткість жирів в продукції під торговою маркою Мівіна. "Це дозволить відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я", - зазначив Борнеманн.

Майже половина продукції, яка виготовляється на харківській фабриці, йде на експорт в 17 країн Європи і світу.


Nestle - найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості. Nestlе належить більш ніж 2 тис. торговельних марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestle в світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.


В Україні Nestle розпочала діяльність в 1994 році. Бізнес Nestle в Україні представлений такими брендами, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін, а також напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин. Об'єднує фабрики Світоч (Львів), Нестле Україна, Волиньхолдинг (ТМ Торчин), Техноком (ТМ Мівіна).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X