Світовий виробник побутової техніки вивів з України один зі своїх брендів

25 січня 2018, 08:43

Одна з провідних світових виробників побутової техніки - компанія BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte) - прийняла рішення вивести з українського ринку бренд Zelmer.

Про це повідомив журналістам генеральний директор української "дочки" компанії Сергій Максімов, передає Інтерфакс-Україна.

Це рішення він пояснив наміром сконцентрувати зусилля в сегменті на бренд Bosch.

Відео дня

"Рішення ухвалено концерном минулого року. В цьому випадку концентрація ресурсів, в тому числі фінансових, на розробках і ідеях для одного бренду принесе більше ефекту", - сказав Максимов.

За його словами в Україні бренд Zelmer посідав досить вагоме місце, входив до п'ятірки лідерів ринку. Під цим брендом в Україні продавалась низка дрібної побутової техніки, виробленої в Польщі.

Він наголосив, що, незважаючи на виведення бренду Zelmer з ринку, компанія буде повністю підтримувати гарантійні зобов'язання по цим продуктам, підтримувати склад по запчастинах, а сервісні пункти також продовжать обслуговувати цю техніку.

"Але ми вже в минулому році почали успішно заміщати цей бренд продуктами Bosch, тому споживач не відчує різниці", - зазначив директор компанії, додавши, що за ціною техніка Zelmer не набагато дешевше Bosch, а по деяких позиціях ціни еквівалентні.

За його словами, вже в минулому році частка техніки Bosch в Україні в цьому сегменті зросла майже вдвічі.


Компанія Zelmer один з найбільш популярних виробників дрібної побутової (пилососи, м'ясорубки, соковижималки, електрочайники, хлібопічки, праски, фени, тостери тощо) І кліматичної техніки (зволожувачі та очищувачі повітря).

Бренд було засновано в 1951 році, і через кілька років після появи він почав випускати пилососи, а пізніше почав випускати різну дрібну побутову і кліматичну техніку. У 2013 році компанія Zelmer стала частиною групи BSH, на сьогодні вона експортує продукцію до 27 країн.


БСХ Побутова техніка (Київ), офіційний дистриб'ютор побутової техніки Bosch, є 100% -й донькою BSH Hausgeräte GmbH. В Україні працює з 2006 року, а до цього з 1995 року працювало представництво BSH. У 1998 році було відкрито перший магазин Bosch в Києві.

Компанія BSH Hausgeräte GmbH заснована в 1967 році як спільне підприємство Robert-Bosch GmbH (Штутгарт) та SiemensAG (Берлін і Мюнхен). З січня 2015 року BSH належить виключно Bosch Gruppe. Оборот компанії в 2014 році перевищив €11 млрд євро. Виробничі потужності налічують 42 заводу в 13 країнах Європи, США, Латинської Америки та Азії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X