Світовий цукровий гігант запустив в Україні зрошувальний комплекс за $5 млн

27 квітня 2017, 20:24
Британська компанія ED&F Man, одна з найбільших у світі з торгівлі цукром, запустила першу чергу зрошувального комплексу площею 1 тис. га в Білозерському районі Херсонської області, вартістю $5 млн

"Перша лінія комплексу, в яку британська компанія вже інвестувала $5 млн, дозволить вирощувати цукрові буряки на 1 тис. га в зоні ризикованого землеробства", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення компанії.

Відео дня

До 2020 року компанія має намір відновити зрошувальний комплекс на загальній площі 20 тис. га в Херсонській і Миколаївській областях, обсяг інвестицій складе більше $60 млн.

"Ми орієнтовані на повний цикл виробництва: від насіння до готового продукту цукру. Високої доданої вартості зацікавлена сама компанія, так і українська економіка. Завдяки співпраці з місцевою та центральною владою, які створюють нам необхідні для роботи умови, ED&F Man стало комфортніше працювати, тому ми можемо планувати наступні інвестиційні проекти", - цитується в повідомленні директор напрямки коммодити ED&F Man Ян Кіс Ван Дер Вайлд.

У 2012 році дочірнє підприємство ED&F Man Юкрейніан Шугар Компанії спільно з аграрно-торговою фірмою Агро-Справа зайнявся вирощуванням цукрових буряків для виробництва цукру.


Компанія ED&F Man заснована в 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більше ніж у 50 країнах світу.

Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції в рік.

За період роботи в Україні ED&F Man інвестувала в розвиток понад $150 млн. Серед її клієнтів в країні - компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Показати ще новини
Радіо НВ
X