Світовий цукровий гігант запустив в Україні зрошувальний комплекс за $5 млн

27 квітня 2017, 20:24
1547
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: amacoint.com

ED&F Man запустила першу чергу зрошувального комплексу в Херсонській області

Британська компанія ED&F Man, одна з найбільших у світі з торгівлі цукром, запустила першу чергу зрошувального комплексу площею 1 тис. га в Білозерському районі Херсонської області, вартістю $5 млн

"Перша лінія комплексу, в яку британська компанія вже інвестувала $5 млн, дозволить вирощувати цукрові буряки на 1 тис. га в зоні ризикованого землеробства", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення компанії.

До 2020 року компанія має намір відновити зрошувальний комплекс на загальній площі 20 тис. га в Херсонській і Миколаївській областях, обсяг інвестицій складе більше $60 млн.

"Ми орієнтовані на повний цикл виробництва: від насіння до готового продукту цукру. Високої доданої вартості зацікавлена сама компанія, так і українська економіка. Завдяки співпраці з місцевою та центральною владою, які створюють нам необхідні для роботи умови, ED&F Man стало комфортніше працювати, тому ми можемо планувати наступні інвестиційні проекти", - цитується в повідомленні директор напрямки коммодити ED&F Man Ян Кіс Ван Дер Вайлд.

У 2012 році дочірнє підприємство ED&F Man Юкрейніан Шугар Компанії спільно з аграрно-торговою фірмою Агро-Справа зайнявся вирощуванням цукрових буряків для виробництва цукру.


Компанія ED&F Man заснована в 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більше ніж у 50 країнах світу.

Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції в рік.

За період роботи в Україні ED&F Man інвестувала в розвиток понад $150 млн. Серед її клієнтів в країні - компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Вибір редакції

Інновації

Сьогодні, 20:00

article_img
Аквамен відпочиває. США розробляють підводних бойових роботів
Авто

Сьогодні, 07:01

article_img
Найкращі кросовери з пробігом до $15 тис.
Політика

Сьогодні, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти

Головне

Геополітика

Сьогодні, 13:45

article_img
Екс-держсекретар Керрі пояснив, чому адміністрація Обами не надала Україні летальної зброї
Країни

Сьогодні, 10:05

article_img
Мадуро запропонував прийняти план розгортання військ на випадок вторгнення
Політика

Сьогодні, 17:16

article_img
Гроші, будинки, машини. НВ вивертає навиворіт кожного із шести основних кандидатів у президенти