Світовий цукровий гігант планує розширитися в Україні

24 липня 2017, 15:37
Земельний банк компанії ED&F Man, однієї з найбільших у світі з торгівлі цукром, в Україні може збільшитись з 13 до 30 тис. га

Про це повідомила прес-служба компанії на своїй Facebook-сторінці.

"Зараз під управлінням українського офісу ED&F Man знаходиться близько 13 тис. га землі, 8 тис. га з них зрошуються. У найближчих планах - вийти на земельний банк розміром в 30 тис. гектарів", - зазначив кантрі Менеджер ED&F Man Ігор Бучацький.

Відео дня

Нагадаємо, що в квітні 2017 року ED&F Man запустила першу чергу зрошувального комплексу в Херсонській області вартістю $5 млн на 1 тис. га.

До 2020 року компанія має намір відновити зрошувальний комплекс на загальній площі 20 тис. га в Херсонській та Миколаївській областях, обсяг інвестицій складе більше $60 млн.


Компанія ED&F Man заснована у 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж у 50 країнах світу.

Компанія почала роботу в Україні у 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) Потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції на рік.

За період роботи в Україні ED&F Man інвестувала в розвиток більше $150 млн. Серед її клієнтів в країні - компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Показати ще новини
Радіо НВ
X