Світовий сировинний гігант викупив завод у Миколаєві

24 жовтня 2017, 15:41
Швейцарська компанія Glenсore викупила Миколаївський глиноземний завод у Об'єднаної компанії РусАл

Про це йдеться в зверненні директора, яке оприлюднила єдина первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України проммайданчика МГЗ, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Найближчим часом ми очікуємо приїзду на завод керуючих фахівців з Glencore. За нашою інформацією, компанія РусАл веде з Glencore переговори про збереження поставок глинозему", - йдеться у зверненні директора.

У компанії очікують, що перехідний період триватиме близько року. Також наголошується, що угоду схвалив уряд України.

"Всі права співробітників, як і раніше, будуть неухильно дотримуватися. Підприємство продовжить працювати в звичайному режимі, виробляючи продукцію відповідно до чинних контрактів", - підкреслив генеральний директор.

Один з працівників комбінату повідомив, що в даний час вже розпочато зміна вивісок на підприємстві.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України дозволив Glenсore придбати частку в Миколаївському глиноземному заводі, підприємствах Алюміній України, Гуардон Україна і Охорона МГЗ.


Glencore International працює в 50 країнах, в штаті підрозділів цього світового постачальника сировинних товарів і рідкоземельних матеріалів більше 150 тис. співробітників.

Виручка компанії в 2016 році склала $177 млрд.


Об'єднана компанія Русал створена в 2007 році при злитті алюмінієвих і глиноземних активів РусАл, СУАЛа і швейцарського трейдера Glencore.

РусАлу в Україні належить також близько 29% в ЗАлКу, 68 % акцій якого повернуті в держвласність. РусАл оспорює повернення акцій у держвласність в Міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних спорів.

У жовтні 2016 року Україна ввела санкції проти РусАл і пов'язаної з нею компанії Judson Trading Limited (Кіпр). Серед заборонних заходів блокування активів - тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном, обмеження торгових операцій в Україні, запобігання виведенню капіталу з країни, зупинка виконання економічних і фінзобов'язань.

У їх числі також - заборона на держзакупівлю ряду товарів і послуг, повну або часткову заборону на здійснення угод з цінними паперами з особами, підпали під санкції, і заборона НБУ на здійснення ряду платежів.

Показати ще новини
Радіо NV
X