Світовий сировинний гігант попрощався з агрохолдингом Бахматюка

13 травня 2017, 11:37
Американська компанія Cargill вийшла зі складу акціонерів аграрного холдингу Укрлендфармінг

Про це свідчать дані фінансової звітності холдингу за 2016 рік, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, дочірня структура Cargill - Cargill Financial Services International Inc - до кінця 2015 року володіла 1 млн 668,749 акцій агрохолдингу, або 5% цінних паперів. Решта 95% акцій (31 млн 706,245 тис.) належали компанії Avonex Limited (Великобританія).

Відео дня

До кінця 2016 року кількість акцій у власності Avonex Limited не змінилося, тоді як пакет цінних паперів Cargill перейшов у власність Quickcom Limited (Кіпр).

Як вказується у звіті, єдиним власником Avonex Limited і Quickcom Limited є Олег Бахматюк.

Найбільший у світі сировинний трейдер Cargill на початку 2014 року придбав 5%-ву частку в Укрлендфармінг за $200 млн. Виходячи із суми угоди, загальна вартість агрохолдингу була оцінена в $4 млрд.

Укрлендфармінг є найбільшим агрохолдингом в Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць і яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

У структуру холдингу входять 16 елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ, п'ять насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, три репродуктора, три селекційних господарства, шість комбікормових заводів, завод з виробництва яєчних продуктів Імперово Фудз, три склади тривалого зберігання яєць, шість цукрових заводів, 19 м'ясокомбінатів і два заводи з виробництва шкіри.

Показати ще новини
Радіо NV
X