Світовий портовий оператор подав заявку на оренду українського порту

9 листопада 2017, 15:57
Компанія Hutchison Ports, одна з найбільших портових операторів світу, подала до регіонального відділення Фонду державного майна України (ФДМ) в Одеській області заявку на оренду причалів у порту Чорноморськ

Про це повідомляє ЦТС.

Компанія подала у ФДМ дві заявки: одну - на оренду майна державного підприємства Морський торговельний порт Чорноморськ в тилу причалів №1-6, другу - на оренду причалів №1-6.

Відео дня

"Так, Hutchison подав заявку. Але ще буде проведено конкурс на оренду", - підтвердив інформацію міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Також повідомляється, що гонконгський оператор має намір розвивати потужності з контейнерної перевалки.

Нагадаємо, у кінці 2016 року Hutchison Ports у Великобританії підписала меморандум про взаєморозуміння з Морським торговим порт Чорноморськ.

Також раніше повідомлялося, що корейська компанія Posco Daewoo Corporation зацікавилася будівництвом зернового комплексу у морському порту Чорноморськ.


Чорноморськ - один з найбільших на Чорному морі портів. На підприємстві діють спеціалізовані термінали і комплекси, які дозволяють перевантажувати широкий діапазон вантажів - наливні, навалочні, генеральні. 29 причалів порту здатні приймати судна вантажопідйомністю до 100 тис. тонн. Річна проектна потужність порту - понад 30 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X